Zaczarowana matematyka

Małe dziecko posiada nieograniczone możliwości przyswajania matematyki. Uwielbia matematyczne przygody,
a odpowiednio dobrane metody sprawiają, że jest zafascynowane odszyfrowywaniem reguł matematycznych. Im częściej maluch obserwuje zbiory, liczby i działania, tym szybciej odkrywa rządzące nimi reguły. Tak, jak tworzy się reguły języka, tak samo dziecko potrafi opanować reguły matematyczne.

W naszej placówce proces edukacji wspaniale rozwijających się maluchów przebiega w sposób w pełni naturalny, dostosowany do biologicznych uwarunkowań, a równocześnie jest potwierdzony naukowo.

Mózgi niemowląt wyposażone są w sprawne struktury odpowiedzialne
za arytmetykę i zdolność abstrakcyjnego myślenia. Zdolności matematyczne posiada większość małych dzieci, które jeśli nie są rozwijane, niestety zanikają w wieku szkolnym. Tymczasem obecnie wzrasta zapotrzebowania na specjalistów wszechstronnie utalentowanych oraz specjalistów o umysłach ścisłych.  Dlatego tym działaniom poświęcamy wiele uwagi, a zajęcia w oparciu o nowatorskie metody, przygotowywane są  najwyższą starannością.

Matematyczne Przygody z Królową Nauk wplatane są w codzienne działania.Dzieci doświadczają Świata wszystkimi zmysłami; mierzą, przesypują,  smakują, wąchają, słuchają, przeliczają, porównują, dotykają
i kochają matematykę.